У Житомирській обласній раді відбулася 6-та сесія VIII скликання

715

Зранку розпочалася чергова сесія Житомирської обласної ради. На неї зареєструвались більше 50-ти депутатів. Та майже одразу почало зростати напруження. Це зокрема стосується центру вертебрології. Ще у квітні 20-го року Житомирська ОДА програла суд за турбазу «Лісовий берег» на реконструкцію якої під Центр вертебрології витратили 55 мільйонів бюджетних коштів. А вже у жовтні Житомирський виконком скасував право власності на санаторій адже свідоцтво про передачу — підробка. Депутати цим схвильовані і шукають рішення.

Зокрема, звинувачення у махінаціях закидають колишньому голові ОДА Ігорю Гундичу.

Сесія проходила в закритому режимі, зважаючи на «червону» карантинну зону. Однак, до зали все ж таки вдалося потрапити активістам. Ще під час громадських слухань, котрі влаштував «Житомиргаз», обурені містяни обіцяли прийти під стіни обласної ради. Та акція була мирною. Депутати підтримали звернення до Верховної Ради України, Кабміну, НКРЕКП, Антимонопольного комітету та РНБО, аби недопустити підвищення тарифу на транспортування газу.

Ще депутати і комунальні підприємства. Загальний обсяг видатків з обласного бюджету на виконання цієї програми у цьому році сягнув майже 5 мільйонів гривень. Зокрема, найбільша сума – 3 мільйони отримав санаторій «Дениші». Проголосували і за укладення договору суперфіції – завдяки цьому у дитячій обласній лікарні з’явиться томограф. А ще говорили на сесії і про вакцинацію. Зокрема лікарі-депутати закликають усіх вакцинуватись.

«Вакцина не міняє код ДНК. Якщо комусь змінить код ДНК — йому повезе. Медична служба уже стоїть на краю, ліжок розгорати немає куди. Вакцина — це єдиний на сьогоднішній день захист» — сказав депутат Житомирської обласної ради, директор КНП «Чуднівська лікарня» Ігор Лукашенко.

Сесія обласної ради тривала майже 4 години