За минулий рік на Житомирщині реалізовано більше 10 об’єктів «Великого будівництва»

Медзаклади, дитячі садочки та школи, заклади спорту, культури та ЦНАП. Загалом, більше 10-ти об’єктів соціальної сфери було реалізовано у Житомирській області упродовж минулого року. А також було завершено роботи, які розпочались ще у 2020-му.

«За 2 роки реалізації програми президента України область отримала понад 3 млрд гривень. Упродовж 2020-2021 рр. було реконструйовано та побудовано 10 шкіл, 7 дитячих садочків, 5 стадіонів та спортивних майданчиків, 33 медичних об’єкта, 1 плавальний басейн та 400 км доріг», — каже голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко.

У 2021 році в рамках програми в області активно розбудовувалася дорожня інфраструктура – автошляхи місцевого та державного значення, каже Бунечко. Загалом влаштовано майже 100 км верхніх шарів покриття у всіх районах. Найбільших змін зазнав Новоград-Волинський. Там зробили більше 30-ти кілометрів.

В минулому році було завершено ремонтні роботи у 4-х навчальних закладах. А саме в Малині, Олевську, селах Слободище та Нова Борова. Також в рамках програми «Велике будівництво» в області було побудовано та реконструйовано 23 медичні об’єкти.

Онкологічний диспансер – надважливий об’єкт медичної інфраструктури, адже зараз в області на обліку перебуває майже 33 тисячі онкохворих. Завдяки програмі «Велике будівництво» вдалось закінчити реконструкцію, яка тривали 4-ри роки.

«В онкодиспансері було здійснено добудову поліклініки, капітальний ремонт внутрішніх приміщень, хіміотерапевтичного, онкогенікологічного, рентгенолічного, мамологічного відділень. А тепер також ендоскопічного, лабораторного, поліклінічного, приймального та операторно-операційного відділень», — каже голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко.

Найбільш проблемним об’єктом виявився бердичівський міст, завершення робіт якого постійно переносять. Очільник області запевняє, підрядники мали встигнути до нового року, однак завадила зима, яка черговий раз стала для них несподіванкою.

На реалізацію проєктів минулого року було витрачено більше 200 млн грн, з яких 176 млн профінансовано з державного фонду регіонального розвитку, а 36 млн — кошти місцевих громад.