Перша виїзна церемонія нагородження: Телеканал СК1 визначив переможців року в 11-ти номінаціях

Вперше, «Тріумф СК-1» відбувся не у стінах телеканалу, а в історичній будівлі — колишньому маєтку Філіпова. Нині більш відомому як Дім Української культури. Тож символічно першу і єдину, спеціальну нагороду залишили в цих історичних стінах та вручили її тим, хто піклується про культурну спадщину Житомира.

Усіх номінантів обирала редакційна рада телеканалу СК1 за власними критеріями. Цьогоріч вирішили відзначити не лише тих, хто став проривом року, а й тих, хто допомагав нам висвітлювати події нашого міста.

Тож продовжили святковий марафон медичним блоком. Першу нагороду отримав Андрій Волков — медичний директор першої міської лікарні.

Ну і без неї лікар як без рук — під час телевізійного ефіру нагородили і медсестру року. За версією телеканалу СК1 нею стала Олена Журавель.

Номінацію «Диво року» отримали пацієнти обласної лікарні імені Гербачевського Олександр і Андрій Ткачуки. Вони стали першими в області кому врятували життя завдяки трансплантації нирки. Батько, який віддав свою нирку сину, приїхати цього дня не змогли. Але свою нагороду вони обов’язково отримають через руки свого рятівника.

Наступний блок телевізійного марафону був присвячений освітянам. Свою нагороду від СК1 отримав вчитель, який навіть дистанційно зміг усіх своїх учнів зацікавити уроками так, що ті старанно усе вчили, адже за це вони потім отримували невеличкі сюрпризи.

Не оминули і спорт. Нещодавно кікбоксинг визнали Олімпійським видом спорту. Представляти на головному спортивному змаганні для кожного спортсмена своє місто та Батьківщину планує тепер вже чемпіон Світу із кікбоксингу Артем Мельник. Він і став тріумфом 2021-року за версією каналу.

Але іноді навіть краще себе показують українські параолімпійці. Цьогоріч своїм прагненням та силою Житомир вразив Олександр Гонгальський, який став чемпіоном світу із шашок.

А щоб параолімпіці та пересічні громадяни мали змогу ставати здоровішими та лікуватися у сучасних умовах, потрібні меценати. Свого мецената минулоріч отримала Житомирщина.

Наступного переможця обирала не лише рада телеканалу, а й уся наша легендарна 95-тка. Свою нагороду «Захисник року» забере трохи пізніше, адже у день зйомок він як завжди був по іншу сторону життя.

Хтось боронить кордони держави, інші рятують життя на операційному столі, а хтось лікує душу своїм співом. Під руку із своєю наставницею завершити ефір прийшов талант року — Артем Фесько родом із Попільні, який став переможцем 10-го сезону шоу «Україна має талант».

6 годин прямого ефіру стали для команди телеканалу рекордом і справжнім викликом. Над красивою картинкою, яку ви бачили в ефірі працювало понад 30 моїх колег. Це було важко технічно та й вистояти на ногах без перепочинку кілька годин поспіль не легко. Але ми це зробили!