До кінця дня у місті покращиться тиск подачі води, – Житомирводоканал
Житомирводоканал інформує, що до кінця дня в місті значно покращиться тиск подачі води. Також у повідомленні йдеться про те що комунальним підприємством завершена реконструкція найдовшої ділянки магістрального трубопроводу. Про це повідомляє пресслужба Комунального підприємства «Житомирводоканал»
«Ми завершили реконструкцію найдовшої ділянки північного магістрального трубопроводу – найбільшого та найважливішого в місті, який забезпечує водою центр Житомира та 54% домоволодінь усього міста.
За 3 місяці нам підрядна організація «КСМ-ГРУП» проклала 1350м нового водогону, який прослугує житомирянам десятки років. Протягом минулого тижня були проведені гідравлічні випробування, відбувалася промивка та дезінфекція трубопроводу. Дослідження відібраних проб води засвідчили те, що трубопровід може бути введений в експлуатацію, вода, яка ним транспортуватиметься є безпечною за епідеміологічними та фізико-хімічними показниками. Ми розпочинаємо транспортувати воду до ваших осель новим трубопроводом – сьогодні до кінця дня кожен із вас відчує покращення тиску подачі води!», – йдеться в дописі.
На підприємстві пояснили, чому не вклалися у строки.
«Наостанок кілька слів про затримку термінів виконання робіт і про те, чому нам важливо підтримувати один одного у складні часи.
Кожен із нас так чи інакше відчуває вплив війни на перебіг справ. Під час прокладання водогону нам доводилося:
- долати труднощі паливної кризи (щодоби для прокладання трубопроводу наша техніка «вимагала» щонайменше 150л пального, які у травні місяці доводилося «добувати», докладаючи надзусиль);
- шукати нові шляхи поставки матеріалів (для проведення робіт на одній із ділянок ми потребували специфічного відводу – такий в Україні виготовляли лише у Рубіжному; на щастя, підрядній організації вдалося знайти в Кривому Розі організацію, яка, володіючи унікальним станком, погодилися допомогти у виготовленні відводу);
- розробляти ділянки зі скельної породи, що вимагало пошуку та залучення додаткової спецтехніки, яка могла б «впоратися» з «лупінням/кришінням» скельного ґрунту.
Працівники нашого підприємства, підрядні організації завжди намагаються оперативно виконувати усі поставлені завдання, адже від нашої злагодженої роботи залежить водопостачання і до наших власних осель. Але у періоди змін, криз, воєн та навіть просто у часи реалізації унікальних для України проєктів, ми стикаємося з викликами. Проте попри все ми долаємо їх і доводимо розпочаті справи до кінця», – підсумовують у водоканалі.