Житомирські артисти повернулися з Італії, де давали концерти: які здобутки (ВІДЕО)

Так розпочалася подорож житомирських митців у понад 2 тисячі кілометрів, аби тільки роздобути для українських захисників таку важливу гуманітарку й укотре показати світові нашу багату культуру. Дорога в Італію зайняла 3 доби. Організатор проекту Петро Авраменко зізнається, ні на мить артисти не припиняли співати й саме українська пісня допомогла пройти кордон, де митців ніяк не хотіли пропускати.

Та ця поїздка була надважливою і для одного із учасників проекту Олександра Яремчука. Перетнувши кордон він уперше побачився із коханою та дітьми, які уже 5 місяців через війну не поряд.

Тож уже у повному складі артисти приступили до роботи. За 6 днів перебування в Італії, ані дня без концерту, під час якого розліталися і роботи житомирських митців, які тепер прикрашають будинки італійців, а згодом усі разом вони встановили світовий рекорд, бо долучилися до наймасованішого одночасного виконання Державного Гімну України.

Житомирські артисти дісталися навіть краю Італії, містечка Калабрії, де уперше в історії їхнього краю провели парад українських вишиванок. А усе настільки сподобалось італійцям, що українських митців уже запрошують на майбутні свята.

Та підбиваючи підсумки лише цієї поїздки, місія артистів була виконана на усі 100%, вони привезли у Житомир 500 кілограмів гуманітарної допомоги, яку передали благодійному фонду «Янголи Армії», а вже на наступний день вона поїхала до бійців на передову.

А ще у день повернення, зізнаються артисти, коли переступили кордон Ватикану не могли, не скористатися такою можливістю й заспівали там Гімн України, а вже на наступний день Папа Римський уперше від початку війни відкрито засудив Росію за вторгнення у нашу державу й тепер лише можна здогадуватися чи повпливали на це житомирські митці.

А усе це стало можливим, зізнається Петро Авраменко, завдяки тому, що митці Житомирщини об’єдналися і тепер тримають свій фронт пліч-о-пліч. Підкорювали Італію артисти драмтеатру, філармонії та представники Житомирського державного університету імені Івана Франка.

Й на цьому проект не зупиняють. Наразі стартує другий етап під назвою «Квиток у майбутнє. Я тут і зараз», аби підтримати самих українців і не дати впасти в депресію через війну. Бо ж здорова і сильна нація – надійний тил Збройних сил.