У Житомирі відзначили вчителів з нагоди Дня працівника освіти (ВІДЕО)

554

Історія України, математика та українська моваусі предмети на 200. Житомирянка Ірина отримала максимальний бал на ЗНО. Попри переважно дистанційну форму навчання дівчина змогла вдало підготуватися та здійснити свою мрію.

Найважчою у підготовці виявилась історія, а ось найбільше хвилювань під час тестування викликала математика. Дівчина зізнається, чекати на результати довелось довго, тож це змусило трохи понервувати. А вже отримавши такі бали спершу не могла повірити. Та в основному цим завдячує своїм вчителям, адже саме викладачі, на її думку, виконують найважливішу роль у формуванні особистості.

«Школа – це наша друга домівка, а вчителі – наші другі батьки. Вони формують нашу особистість, наш світогляд і беруть активну участь в тому, щоб ми здобули найважливіші знання для нас. Роль викладачів дуже важлива. Вони також навчають нас лідерських якостей і рис для соціального життя», — каже випускниця гімназії №3 Ірина Вельмакіна.

Зараз Ірина вже є студенткою одного з провідних вишів країни та навчається у столиці. Та рідну школу і своїх вчителів досі згадує з трепетом. Вже цими вихідними освітяни відзначають своє професійне свято. З цієї нагоди сьогодні у міській раді Житомира нагородили кращих з кращих, подякувавши за внесок у розвиток українського суспільства.

Кожен з нас впродовж життя плекає в собі спогади про шкільні роки. Про смачну запіканку у їдальні, про веселі перерви, про цікаві уроки та перші почуття. Увесь цей час саме вчителі були поруч з нами, виховуючи з маленьких розбишак справжніх гідних людей, впливаючи своїми знаннями на вічність.

«Ви – це фундамент розвитку нашої держави. Від вас залежить що ми побачимо через далекі роки, яку молодь ви виховаєте. За це вам низькій уклін та подяка. Спогади про шкільне життя є в кожного з нас впродовж всього життя. І це все завдячуючи вашій праці», — говорить заступниця Житомирського міського голови Світлана Ольшанська.

Вчитель формує світогляд кожної дитини, вкладаючи в своїх учнів душу та серце. Тож саме успіхи їхніх вихованців для них є найбільшою нагородою.

Повномасштабна війна не оминула жодної галузі в нашому житті. Та освітянський фронт гідно тримає виклики. Вчителі навчилися вправно та за лічені хвилини евакуювати дітей до укриття, а також проводити уроки в бомбосховищах.

Зараз вчителі не лише тримають освітянський фронт та працюють заради перемоги у тилу, але стають волонтерами, допомагають Збройним силам України та усім, чиї життя зруйнувала війна. Та є й ті, котрі самі стали до лав ЗСУ. 32 житомирських вчителя захищають кордони країни.