Готували їжу та допомагали речами: як в Олевську люди військовим допомагали (ВІДЕО)
Пані Ніна згадує як з перших днів війни її будинок перетворився на бандерівський штаб, де кількість людей доходила до сотні. Усі разом робили смаколики для військових, яких прибувало все більше і більше.
Тоді об’єднавшись з іншими небайдужими почали робити все більше. Згодом годували більше 300-т чоловік. Ніна Мороз каже, продукти приносили люди з сусідніх будинків, вулиць та навіть селищ.
Так проходив день у день впродовж трьох місяців. Аби хлопці не померзли та не захворіли, волонтерки Олена та Галина також намагались нагодувати усіх гаряченьким та домашнім.
Щодня кількість військових, котрих потрібно було пригостити, збільшувалась. Дівчата працювали з 5-ї ранку до півночі.
Дівчата з гордістю кажуть, за час їхньої допомоги жоден військовий не захворів. Та коли таку кількість продуктів домашні кухні вже не могли потягнути, волонтери звернулись до садочків та шкіл.
Долучались навіть діти, які малювали та робили вироби для військових. Майже відразу за допомогу захисникам взялися місцеві підприємці. Марина Шиш має кафе, з перших днів війни увесь персонал працював майже без вихідний, готуючи для ЗСУ.
Волонтерка Віра з початком повномасштабного вторгнення забула про свою хворобу та взялася за наближення перемоги. Маючи власний готель, вона й досі розміщує в ньому людей.
Олевщина – прикордонна громада. Попри постійні попередження про можливий напад з боку білорусі, місцеві не покидали своїх домівок та намагались зробити свій внесок у перемогу, навіть ті, що живуть зовсім поруч до небезпечних сусідів.
Зараз волонтерки також продовжують готувати смачненьке захисникам, прати їхній одяг та сушити речі. Кажуть, попри те, що в нашому регіоні більш спокійно, забувати про війну не треба. Військові щоденно потребують нашої підтримки та турботи, адже вони віддають своє життя та здоров’я заради кожного українця.