Віталій Бунечко в рамках робочого візиту до Бердичівського району відвідав Андрушівську громаду
Начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко спільно зі своїм заступником Віктором Градівським 20 жовтня в рамках в рамках робочого візиту до Бердичівського району відвідав Андрушівську громаду та ознайомився із місцевими виробництвами, що працюють в таких нелегких умовах. Про це повідомляє пресслужба Житомирської ОВа.
Так, Віталій Бунечко оглянув два підприємства – «ІМПАК» та «Сіріус»:
Компанія ІМПАК працює на теренах Житомирщини вже 30 років. Компанія обробляє близько 3 тисяч гектар, десята частина – це картопля. Підприємство спеціалізується на виробництві високоякісної овочевої продукції, а також насіннєвого матеріалу. Окремим напрямом є дослідницька робота, пов’язана із виведенням нових сортів продукції. Не зважаючи на воєнні дії, компанія не лише продовжує працювати, а й нарощує зв’язки з міжнародним бізнесом.
Компанія «Сіріус» спеціалізується на вирощуванні винограду, ягід, горіхів та інших плодових дерев. Більше як рік тому підприємство розпочало виготовляти виноградне вино під торговою маркою «Mon Craft».
«Вчергове переконався, що співпраця бізнесу, області та громад під час війни допомагає вирішувати навіть найскладніші питання – від продовольчого забезпечення до ремонту комунальної інфраструктури», – сказав Віталій Бунечко.
Також начальник Житомирської ОВА оглянув завершений завершений проєкт будівництва нових очисних споруд в Андрушівській громаді. Масштабне оновлення очисних фінансувалось коштом Держави, коштів обласного бюджету та громади. Загалом вартість проєкту склала понад 14 мільйонів гривень.
За словами керівника громади, відсутність очисних споруд не лише створювала значні екологічні ризики для громади, але й була стримувальним фактором для залучення інвестицій. Адже однією з вимог майбутніх інвесторів, для розвитку їх бізнесу на території Андрушівки та прилеглих населених пунктів була, зокрема, й наявність діючих очисних споруд.
На сьогодні, тут очищається 10 тисяч кубометрів стічних вод на добу. Своєю чергою, підприємство працює над тим, щоб збільшити потужності до 30 тисяч кубометрів за добу. Реконструкція відбувалася із застосуванням нових й сучасних технологій.
«Впевнений, що в час війни, такі проєкти надзвичайно важливі, а завершені очисні споруди дадуть можливість поліпшити стан довкілля та в майбутньому покращити інвестиційний клімат у громаді», – підсумував Віталій Бунечко.