Житомирський ФК «Полісся» на виїзді здолав «Буковину» із рахунком 1:2 (ВІДЕО)

198

Досить давно в цьому сезоні «Полісся» грало на виїзді. 13 листопада «житомирські вовки» зустрілись із футбольним клубом «Буковина» у Чернівцях. Та через повітряну тривогу матч довелось відкласти більш ніж на годину. Рахунок відкрили господарі.

Та попри гол, тренер чернівецької команди каже, було багато помилок. Вже на початку другого тайму житомиряни зрівняли рахунок. На 47 хвилині гол забив Владислав Вакула.

Ще за 20 хвилин «Полісся» забило ще один переможний гол. Рахунок став 2:1 і протримався на табло до закінчення поєдинку. Житомиряни кажуть, гра була складною. З цим суперником зустрічаються вдруге в сезоні і очікували реваншу, тому добре готувалися.

Тренерський штаб переможців достатньо позитивно відгукується щодо гри, попри не досить вдалий початок.

Чергова перемога принесла футбольному клубу «Полісся» 3 очки, тож команда далі залишається лідером турнірної таблиці із результатом 34 бали. Наступну гру житомиряни зіграють вдома 19-го листопада із вишгородським «Діназом».