Єдиний марафон по-житомирськи: місцеві ЗМІ об’єдналися у святковий день
Житомирські ЗМІ об’єдналися і розповіли про свою роботу за останній рік. Але для всіх відлік часу починається з 24 лютого.
Редакторка Житомир.інфо у соціальних мережах часто ділиться своїми історіями про рідних, які залишилися на сході. Читаючи розумієш, як складно допомогти близьким, коли ти не поруч. Журналістка ж розповідає, таких історій багато і вони об’єднують.
Ще одним завданням для телевізійників стало фіксування злочинів під час війни. Кадри, які бачить камера також назавжди залишаться у пам’яті кожного з нас. Своїми спогадами ділиться журналістка телеканалу С-ТВ Каріна Цимбалюк.
Журналістка говорить, складно бути щодня в формі і писати новини, коли сама боїшся почути щось тривожне, адже її батьки військові.
За період війни обійми та теплі слова підтримки стали справжнім порятунком. Серед колег є військові і для них важливо знати, що на них чекають.
Здається, що для всіх українців цей рік розпочався не 1 січня, а 24 лютого, адже спогадами повертаєшся саме до цієї страшної дати.
Телеканал СК1 став цілодобовою локацією для тих, хто взяв на себе обов’язок оповіщення населення про повітряну тривогу. Програмний директор Дмитро Погорєлов та оператор Данило Маменчук перші місяці ночували на телеканалі, щоб вчасно попередити населення про загрозу обстрілів. Але найскладнішим було сказати глядачам, що розпочалася війна. За журналістку, Вікторію Гнатюк, хвилювалися усі, адже таке сповіщення шокує.
Журналістка Катерина Волкова пригадує, що новини доводилось писати і в укриті і вдома. Новим викликом стали вибухи по критичній інфраструктурі міста, коли зникло світло та зв'язок, але і тут телевізійники знайшли вихід.
Про те, що журналісти інших телеканалів об’єдналися, говорить і Катерина, це надважливо у складний час, адже наша робота спрямована на глядача, який вже звично чекає на новини.
А це вже кадри роботи журналістів із телеканалу Суспільне Житомир, один робочий день з життя, яке вже не буде таким, як до війни.
Війна довела, на скільки інформація, яку доносять людям, важлива. Країна агресор зомбувала своїх громадян через екран телевізора. Російська пропаганда породила війну, у якій ми обов’язково переможемо