Антикорупційна ініціатива ЄС (EUACI) провела перше засідання Керівного комітету після повномасштабного вторгнення росії
Онлайн зустріч зібрала всіх місцевих, національних і міжнародних партнерів. Серед них й Житомир. Житомирська громада є партнером EUACI з 2018-го року. Про це повідомляє пресслужба Житомирської міської ради.
Зустріч пройшла під головуванням Міністра юстиції України Дениса Малюськи та Посла Королівства Данія в Україні Оле Егберга Міккельсена.
Керівник EUACI Аллан Паг Крістенсен відзначив партнерів програми та їх працівників за вражаючі зусилля та відданість антикорупційній роботі, незважаючи на дуже складні умови під час війни.
Серед антикорупційних проєктів, які продовжують реалізовуватися у Житомирі:
- розробка електронної приймальні. Цей інструмент покликаний полегшити процеси комунікації влади із містянами;
- триває оцінка доброчесності у комунальних підприємствах «Лікарня №1» та «Управління автомобільних шляхів».
- нові модулі для міського геопорталу. EUACI розробить для Житомир ще два модулі, які стосуватимуться питань санітарної очистки міста та обліку зелених насаджень.
«Для нас важлива підтримка наших партнерів. Зокрема, хочу подякувати Антикорупційній ініціативі ЄС за дуже потрібну підтримку громади Житомира, яку було надано у перші місяці повномасштабного вторгнення російської федерації.
Україна продовжує боротьбу, а Житомирська міська рада докладатиме максимум зусиль для розбудови інфраструктури доброчесності», — відзначив під час онлайн зустрічі міський голова Сергій Сухомлин.
Засідання Керівного комітету схвалило чотири стратегічні напрями майбутньої роботи EUACI.
Програма:
- Допомагатиме в забезпеченні прозорості, підзвітності та доброчесності майбутнього процесу відбудови на загальнодержавному та місцевому рівнях;
- Підтримуватиме Україну на шляху її інтеграції до ЄС у сфері боротьби з корупцією, включно з підтримкою подальших реформ та вдосконалення законодавства;
- Сприятиме роботі з розшуку та повернення активів;
- Надаватиме підтримку своїм партнерам у зміцненні їхньої стійкості, у тому числі шляхом розбудови спроможності та екстреної допомоги.