Житомирське «Полісся» зіграло внічию у товариському матчі з донецьким «Шахтарем» U19 (ВІДЕО)

Після відпустки матч з молодіжкою донецького «Шахтаря» для Житомирського «Полісся» став другим у рамках тренувальних зборів, що проходять у Туреччині. І саме «вовки» показали себе більш активними у першій четверті гри.

Вже на 10-й хвилині «Полісся» проводить другу атаку на ворота суперника, та також невдало. У другій половині першого тайму донецька молодіжка також активізувалася, та на ситуацію на табло це ніяк не вплинуло. На перерву обидві команди пішли з рахунком 0:0. Та другий тайм розпочався із гострих моментів.

Перший гол забило «Полісся», а саме нападник Пилип Будківський на 58-й хвилині. Попри численні атаки зі сторони обох команд рахунок 1:0 залишався до 87-ї хвилини. Півзахисник «Шахтаря» Михайло Хромей забив гол, тим самим зрівнявши рахунок. Із результатом 1:1 команди закінчили гру.