Житомирські футболісти перемогли у 5 турі першої ліги Чемпіонату України серед юніорів

«Спартак Арена» прийняв 5-й тур першої ліги Чемпіонату України серед юніорів. У двобої зійшлися СДЮСШОР «Полісся» та ФК «Біла Церква» U19. Перший тайм закінчився з рівним рахунком 1:1. Та після перерви житомиряни відправили ще три подарунки у ворота суперника. Найяскравіші моменти матчу бачила Вікторія Хлань

862
детальніше
Реабілітаційний центр для ведмедів "Біла Скеля", що в селі Березівка — переїжджає

У селі Березівка Житомирського району вже 8 років існує ведмежий притулок. Там зараз живе 4 ведмедів, однак через складнощі, які спричинені карантином, в притулку прийняли рішення змінити місце перебування.  Для збереження притулку і змоги врятувати більше ведмедів та інших тварин центр планує переїхати під Київ. Щоб організувати новий притулок потрібні кошти , тому чекають на допомогу небайдужих

1447
детальніше
Турнір із волейболу пам’яті Г.В. Ніколайчука відбувся в Житомирі вже ввосьме

Статус Міжнародного отримав турнір із волейболу пам’яті тренера Ніколайчука. Цього року він відбувається вже ввосьме, окрім українських команд долучилась і збірна Грузії