Підготовка до купального сезону та запобігання пожежам: у Бердичеві відбулось чергове засідання місцевої комісії ТЕБ та НС
У четвер, 28 травня, у приміщенні Бердичівської районної військової адміністрації відбулося чергове засідання місцевої комісії ТЕБ та НС. Захід пройшов під головуванням начальника Бердичівської районної військової адміністрації Людмили Димидюк. До роботи комісії також долучилися представники місцевих підрозділів ДСНС
У Житомирі відбулось засідання обласної комісії ТЕБ та НС щодо ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в Коростені
Заслухали детальні доповіді від міського голови Коростеня Володимира Москаленка, очільника районної військової адміністрації Олега Рябого та начальника управління ДСНС області Дмитра Нікулеску. Детально розібрали поточну ситуацію в громаді
У Бердичеві відбулося засідання комісії з питань ТЕБ та НС: розглянуто питання підготовки до весняно-літнього пожежонебезпечного періоду
25 лютого 2026 року під головуванням начальника Бердичівської районної військової адміністрації Людмили Димидюк відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій. У роботі взяли участь члени комісії – керівники структурних підрозділів районної військової адміністрації, представники підрозділів ДСНС та відповідальні посадові особи у сфері цивільного захисту
Рішення місцевої комісії з питань ТЕБ і НС: обмежити споживання електроенергії — житомирянам, підприємствам, установам та організаціям усіх форм власності
Вуличне освітлення Житомира вночі переводиться в економний режим. Це пов’язано з атаками ворога на енергетичну інфраструктуру країни. Таке рішення прийняли на позачерговому засіданні місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій
У Житомирі відбулось засідання комісії ТЕБ та НС: обговорили заходи щодо посилення контролю за дотриманням вимог пожежної та техногенної безпеки
Заступник начальника Житомирської ОВА з питань взаємодії з правоохоронними органами Олександр Федько разом із керівниками структурних підрозділів ОВА, представниками профільних структур області взяли участь в онлайн-засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій
У Бердичеві внаслідок ворожого обстрілу постраждали кілька будинків та виробничі приміщення одного з приватних підприємств (ВІДЕО)
Сьогодні, 10 вересня, в Бердичеві під головуванням в.о. міського голови Богдана Коляди відбулося розширене засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Члени комісії заслухали доповіді представників комунальних підприємств, правоохоронних органів, працівників ДСНС та місцевих енергетичних служб