Спортсменка з Житомирщини здобула бронзову нагороду на чемпіонаті України з легкої атлетики зі спортивної ходьби (ФОТО)

Спортсменка з Житомирщини Наталія Окушко стала бронзовою призеркою чемпіонату України з легкої атлетики зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків

54
детальніше
Пауерліфтери Житомирщини вибороли три золоті медалі на Чемпіонаті України

У м. Коломия завершився Чемпіонат України з пауерліфтингу з жиму лежачи серед усіх вікових груп, на якому спортсмени збірної команди Житомирської області з пауерліфтингу вибороли 3 золотих медалі

55
детальніше
Велосипедисти Житомирщини вибороли призові місця на Чемпіонаті України зі спринтерського омніуму та Кубку України

Велосипедисти Житомирщини здобули почесні нагороди на Чемпіонаті України зі спринтерського омніуму серед юнаків, дівчат, молодших юнаків, молодших дівчат та Кубку України серед чоловіків та жінок, який паралельно проходив у місті Лева з 18 по 22 лютого

55
детальніше
Спортсмени Житомирщини вибороли призові місця на чемпіонаті України з хокею на траві (ФОТО)

Хокеїсти Житомирщини – переможці чемпіонату України. З 16 по 18 лютого 2024 р., в м. Хотин Чернівецької області відбувся чемпіонат України з хокею на траві в приміщенні серед юнаків 2012-2013 р.н.

41
детальніше
Спортсмен із Житомирщини Кирило Лампіцький здобув бронзову нагороду на юніорському чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій

4 лютого 2024 року в м. Белград (Республіка Сербія) відбувся юніорський чемпіонат ABAF у приміщенні, на яких Україна була представлена двадцятьма атлетами, п’ятеро з них  – вихованці Житомирської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з легкої атлетики Житомирської обласної ради.

59
детальніше
У Житомирі відбувся зимовий чемпіонат області з плавання

Відбувся відкритий зимовий чемпіонат Житомирської області з плавання. В обласних змаганнях взяли участь плавці Житомира та Іршанська. Змагалися плавці у двох вікових групах (І група – дівчата та юнаки 2009 р.н. і старші, ІІ група – дівчата та юнаки 2010 р.н. та молодші) за програмою багатоборства

72
детальніше
Спортсмени Житомирщини здобули 10 медалей на чемпіонаті України з легкої атлетики

Вихованці Житомирської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з легкої атлетики здобули 10 медалей, із них 4 – найвищого ґатунку на чемпіонаті України серед юнаків та дівчат 2007 року народження та молодших

60
детальніше
Спортсменка з Житомирщини виборола срібло на чемпіонаті України зі стрільби з лука

Лучниця з Житомирщини Ольга Хомутовська здобула срібну сходинку чемпіонату України зі стрільби з лука в приміщенні. Змагання проходили у місті Львові та тривали з 24 по 28 січня

49
детальніше
На Житомирщині у минулому році було проведено понад 80 чемпіонатів з олімпійських та неолімпійських видів спорту

За 2023 рік на Житомирщині було проведено 81 чемпіонат області з олімпійських та неолімпійських видів спорту, з них 26 обласних змагань з видів спорту для осіб з інвалідністю

75
детальніше
Житомирські спортсмени здобули «срібло» та дев’ять медалей на чемпіонаті України з легкої атлетики

Легкоатлети Житомирщини – срібні призери України. 13-14 січня 2024 року в м. Львів відбувся командний  чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів у приміщенні.

66
детальніше
У Житомирі підбили підсумки Чемпіонату з баскетболу серед учнів 8-11 класів (ВІДЕО)

«Гра була важка. Усі задоволені результатом», – так капітан баскетбольної команди ліцею №3 міста Житомир прокоментував фінал Чемпіонату серед учнів 8-11 класів. Турнір тривав з 3 по 10 січня включно і сьогодні вже підбили підсумки. Хто здобув перемогу – дивіться у сюжеті

202
детальніше
Спортсмен з Житомира Ярослав Лавренюк здобув першу в історії України медаль на юніорських чемпіонатах світу зі скелетону

Перша в історії українська медаль на юніорських чемпіонатах світу зі скелетону. Ярослав Лавренюк став бронзовим призером світової першості серед юніорів (U20) у норвезькому Ліллехаммері