Виробництво аудіоропродукції

Телеканал СК1 пропонує послугу «Виробництво аудіопродукції»

Аудіореклама – це ефективний спосіб привернути увагу клієнтів до своєї продукції чи послуг.

СК1 Production надає послуги з виробництва аудіопродукції: інформаційних, іміджевих, ігрових та вокальних аудіороликів, шляхом вдалого підбору голосу диктора та професійної роботи звукооператора. Ви отримаєте якісну аудіорекламу, яка дозволить максимально стимулювати уяву слухача. Аудіореклама зіграє позитивну роль у розвитку будь-якої компанії.

Інформаційна аудіореклама - надає потенційному клієнту певні відомості про рекламодавця, його послуги, товари або акції. Такий ролик являє собою озвучення тексту диктором на фоні музичного супроводу.

Іміджевий ролик - допомагає створити певний образ компанії, зробить ваш бренд впізнаваним на ринку. Є ефективним інструментом у боротьбі з конкурентами.

Ігрова аудіореклама - включає в себе написання креативного сценарію, його начитку двома або декількома дикторами, використання звукових ефектів. Великою популярністю користуються жартівливі аудіоролики.

Окрім виготовлення якісної та професійної аудіореклами, Телеканал СК1 пропонує допомогу в її розміщенні на провідних радіостанціях області: Люкс ФМ, Хіт ФМ, Ретро ФМ, Русское радио, Перець ФМ, радіо Roks, Просто радіо, а також Рекорд ФМ м. Бердичів, Хіт ФМ і Русское радио м. Коростень.

Також, СК1 Production здійснює виготовлення внутрішньої реклами для торгових майданчиків, запис автовідповідачів, озвучення презентацій і відеороликів та створення аудіокниг.

На СК1 Production працюють професіонали, які точно знають, що потрібно замовнику!

Запрошуємо до співпраці!

Потрібна реклама? Хочете, щоб про вас почули? Де замовити дубляж?

Ви отримаєте

Аудіореклама

Виготовлення якісного аудіопродукту та подальше його розміщення на популярних радіостанціях регіону.

Запис автовідповідачів

Професійне озвучення телефонних повідомлень вашої компанії.

Озвучення відеопродукції

Створення унікального звуку для ваших відеоматеріалів. Професійний підбір дикторів і майстерність звукорежисерів.

Дубляж

Персонажі ваших фільмів, мультфільмів або серіалів заговорять голосами наших акторів. Якісний звук і справжні емоції.