Предвиборча агітація

СК1 – це аполітичний та незалежний інформаційний майданчик, який надає всім суб`єктам виборчого процесу рівні умови для здійснення передвиборчої агітації.

Передвиборна агітація - це здійснення будь-якої діяльності з метою спонукання виборців голосувати за або не голосувати за кандидатів.

Право вести передвиборну агітацію мають місцеві організації партій, кандидати у депутати від яких зареєстровані в багатомандатному виборчому окрузі, а також кандидати у депутати в одномандатному виборчому окрузі, кандидати на посаду сільського, селищного, міського голови, старости, зареєстровані відповідною територіальною виборчою комісією для участі у місцевих виборах.

Політична реклама - це одна з форм передвиборної агітації, розміщена за допомогою рекламних засобів, яка спонукає виборців голосувати за або не голосувати за певного суб’єкта виборчого процесу.

Телеканал СК1 поширює у прямому ефірі телепередачі за участю суб’єктів виборчого процесу:

«Відкрита студія» - інформаційно-аналітичний проект Телеканалу СК1, час виходу в ефір 19:00-20:00. Кількість учасників до 8 людей + ведучий, який є модератором розмови. Між учасниками телепередачі рівномівно розподіляється ефірний час для висловленння власної позиції.

«Післямова» - інформаційно-аналітичний проект Телеканалу СК1, час виходу в ефір 20:30-21:00. Це розмова формату «гість-ведучий» у прямому ефірі. Учасник дає відповіді або ж коментарі до питань які задаються ведучим щодо його політичної діяльності.

 

Розрахунки наведено нижче:

prays-list.pdf

 

Потрібна реклама?

Професійно, якісно та швидко!