Спортсмени Житомирщини посіли призові місця на чемпіонаті України серед дорослих і молоді з гирьового спорту

193

З 2 по 5 березня в Івано-Франківській області с. Поляниця проходив чемпіонат України серед дорослих і молоді з гирьового спорту. Про це повідомляє Управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту ЖОДА.

У змаганнях взяли участь понад 180 спортсменів із 16 областей України.

У командному заліку Житомирська область посіла 2 місце; серед дорослих – 3 місце.

«Вперше норматив Майстра Спорту України виконала Мосійчук Дар’я (Радомишльська ОТГ).

В особистій першості переможцями та призерами стали: серед дорослих – 4 спортсмени, серед молоді – 12 спортсменів Житомирщини», – йдеться у повідомленні.