Житомирські спортсмени стали срібними призерами на Чемпіонаті Світу з веслування на човнах «Дракон»

132

Юніори української збірної стали срібними призерами на Чемпіонаті Світу у Таїланді. Житомирські спортсмени стали срібними призерами на дистанції 2000 метрів у змішаному класі юніорів. Увесь склад «срібного екіпажу» — це спортсмени з Житомира. Про це повідомляє пресслужба ЖМР.

Призери запливу серед юніорів (змішана команда):

1-ше місце — команда Китайської Народної Республіки

2-ге місце — команда України (Житомир)

3-тє місце — команда Королівства Таїланд

Довідково: в Королівстві Таїланд триває XVI чемпіонат світу з веслування на човнах «Дракон». Приймає змагання Паттайя — місто, розташоване на східному березі Сіамської затоки. Учасники з усього  світу змагаються за нагороди світової першості з 04 по 16 серпня.