Житомирські спортсмени здобули «срібло» та дев’ять медалей на чемпіонаті України з легкої атлетики

75

Легкоатлети Житомирщини – срібні призери України. 13-14 січня 2024 року в м. Львів відбувся командний  чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів у приміщенні. Про це повідомляє пресслужба управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту ЖОДА.

Серед 23 команд Житомирська область виборола ІІ місце.

В індивідуальному заліку  вихованці ЖСДЮСШОР з легкої атлетики Житомирської обласної ради здобули дев’ять медалей, чотири з яких – найвищого ґатунку:

І місце Шваб Єлизавета – чемпіонка України з бігу на 60 м,

І місце Любанська Олександра – чемпіонка України з бігу  на 800 м,

І місце Савіцький Володимир – чемпіон України зі стрибків у висоту,

І місце Лампіцький Кирило – чемпіон України  з бігу на 60 м з/б,

ІІ місце Бондарєва Вікторія – дворазова срібна призерка  з бігу на 1500 м та 800 м,

ІІ місце Поліщук Олексій  –  срібний призер зі спортивної ходьби на 5000 м,

ІІІ місце Маркевич Даніїл – бронзовий призер з бігу на 200 м,

ІІІ місце Цьомик Роман – бронзовий призер зі спортивної ходьби на 5000 м.

Чемпіони вибороли право представляти Україну на чемпіонаті Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій з легкої атлетики серед юніорів у приміщенні, в якому візьмуть участь 11 команд з країн Європи.