Жителі села Руденька залишилися без мосту після негоди (ВІДЕО)

У селі Руденька Тетерівської територіальної громади після сильної негоди було зруйновано міст, який сполучав населений пункт із сусідніми територіями. Через пошкодження переправи місцеві змушені були власними силами збудувати нову, аби доїхати чи принаймні дійти до сусіднього села.

Люди розповідають, міст був важливим для щоденних поїздок – до роботи, в магазин та за базовими потребами. Після руйнування дорога займає більше часу, а в окремих випадках створює серйозні незручності.

Така ситуація виникла вже не вперше, минулого року річка теж виходила з берегів, жителі усували наслідки власними силами.

Жителі кажуть, неодноразово звертались до місцевої влади з проханням відновити переправу. Однак у відповідь чули: «Заради чотирьох осіб відбудовувати міст не будемо».

Аби дізнатись позицію місцевої влади журналісти телеканалу СК1 звернулись до Тетерівського сільського голови Валентини Ільницької. Вона розповіла, що для відновлення мосту необхідна проєктно–кошторисна документація, підготовка якої вартує близько 600 тисяч гривень. Саме ж будівництво переправи може обійтися приблизно у 5 мільйонів гривень.

Окрім того, Валентина Ільницька зазначила, що раніше питанням переправи займалося лісництво, Тетерівській громаді цей міст не належить.

Однак лісівники спростовують таку інформацію.

Отож, конкретних рішень щодо ремонту мосту у селі Руденька наразі немає. Чи відновлять переправу і чи зможуть люди безперешкодно перетинати річку – невідомо.