Жителі села Руденька залишилися без мосту після негоди (ВІДЕО)
Після сильної негоди у селі Руденька Житомирського району вода зруйнувала міст, який сполучав населений пункт із сусідніми територіями. Люди залишилися фактично без зручного сполучення та власними силами намагаються вирішити проблему. Чи буде відновлено переправу та як на ситуацію реагують представники місцевої влади – дивіться у відео