Спортсмени з Житомирщини вибороли «бронзу» на чемпіонаті України з плавання

31
Спортсмени з Житомирщини вибороли «бронзу» на чемпіонаті України з плавання

З 18 по 20 червня у Львові, в басейні аквапарку «Пляж», відбувся Літній чемпіонат України з плавання серед кадетів, який зібрав 316 юних спортсменів із 20 областей України та міста Києва. Про це повідомляє Управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту ЖОДА.

Гідно представив Житомирщину вихованець відділення плавання КЗПО ЖДЮСШ «Авангард» Артем Котенко. Плавець виборов бронзову нагороду на дистанції 200 метрів брасом, а також посів третє місце в підсумковому заліку багатоборства серед спортсменів, які спеціалізуються у плаванні способом брас.

Успіх спортсмена став результатом наполегливої праці самого Артема та його наставників – Антоніни Клосович і В’ячеслава Газаряна, які вкладають професіоналізм, досвід і душу в підготовку молодих спортсменів.

«Вітаємо Артема та його тренерів із вагомим досягненням на всеукраїнській арені! Бажаємо нових перемог, особистих рекордів і подальших спортивних звершень. Пишаємось здобутками наших спортсменів та продовжуємо прославляти Житомирщину на спортивній мапі України», – кажуть в управлінні.