Житомирські футболісти перемогли у 5 турі першої ліги Чемпіонату України серед юніорів

863

Відкрила рахунок команда «Білої Церкви». На 17-й хв гравець під номером 16 Артем Петровець атакував ворота житомирян, та вже на 30-й хвилині Владислав Кузьменко з «Полісся» вирівняв рахунок 1:1.

Перший тайм завершено.  Гравці міняються воротами, а вже на  49тій хвилині гравець «Полісся» Іван Мельниченко приносить своїй команді рахунок 2:1. 3-й м’яч у ворота залетів на 51 хв від ноги житомирянина Олександра Савчука. Завершальну крапку цієї гри поставив гравець СДЮСШОР «Полісся» Артем Петровець. Це другий м’яч за гру, який хлопець забив у ворота суперника.

Перемога за «нашими» 4:1 на табло, однак тренер «Полісся»  Сергій Завалко наголошує: немає меж досконалості, завжди є над чим працювати.

«Всегда будем работать и улучшать свои кондиции и все технические, тактические моменты. Есть над чем работать. Вроде бы начали неплохо, но пропустили гол и от этого были трудности» — сказав тренер-викладач СДЮСШОР «Полісся» Сергій Завалко.

Наступний матч команда СДЮСШОР «Полісся» U19 зіграє за тиждень, 14 жовтня на на виїзді проти Київського «Арсенала». А 11 жовтня команди СДЮСШОР «Полісся» U17 та U15  на «Спартак Арена» прийматимуть Київський «Чемпіон»