Спортсмени Житомирщини посіли низку призових місць на чемпіонаті України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики (ФОТО)

24 по 26 лютого у місті Київ відбувся чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків та дівчат 2008-2009 р.н.

229
детальніше
Дівоча команда СДЮСШОР «Полісся» дебютувала у Чемпіонаті України WU-16

Дівочий футбол у Житомирі. У березні 2019 року у Житомирі створили дівочу команду СДЮСШОР «Полісся». Сьогодні дівчата на своєму полі зіграли перший матч в Чемпіонаті України WU-16. Історичну гру бачила Валентина Дорош

761
детальніше
Житомирські футболісти перемогли у 5 турі першої ліги Чемпіонату України серед юніорів

«Спартак Арена» прийняв 5-й тур першої ліги Чемпіонату України серед юніорів. У двобої зійшлися СДЮСШОР «Полісся» та ФК «Біла Церква» U19. Перший тайм закінчився з рівним рахунком 1:1. Та після перерви житомиряни відправили ще три подарунки у ворота суперника. Найяскравіші моменти матчу бачила Вікторія Хлань