Спортсмени з Житомира здобули золоту та срібну нагороди під час Кубку світу з кікбоксингу WAKO

Тренер та учень – два призера 26-го Кубку світу з кікбоксингу WAKO. До Житомира спортсмени привезли срібну та золоту медалі. Кожен з них провів 3 поєдинки і лише одному зовсім трошки не вистачило до перемоги. Однак відтепер про бійців з Житомирщини знають й закордоном. Із кікбоксерами поспілкувалась і наша знімальна група

449
детальніше
Житомиряни вибороли перемогу на кубку світу з кікбоксингу WAKO

Житомирянин Володимир Демчук всьоме став володарем Кубку світу з кікбоксингу WAKO серед дорослих. Члени національної збірної  Артем Мельник та Єгор Фролов вибороли срібну та бронзові нагороди. Нагадаємо у цьогорічному світовому турнірі брали участь майже три тисячі учасників з 42 країн. Спортсмени та головний тренер збірної України  з кікбоксингу WAKO В’ячеслав Гопанчук розповіли про підготовку до змагань