Чергова поразка Полісся: житомирські вовки поступилися київській Оболоні (ВІДЕО)

Утретє від початку сезону житомирське Полісся поступається суперникам: 16 березня київська Оболонь перемогла з мінімальним рахунком 1:0 у рамках 21 туру УПЛ. Детальніше про матч – дивіться у сюжеті

59
детальніше
Матч «Полісся» проти «Оболоні» закінчився перемогою житомирських вовків

Житомирські вовки здобули перемогу у матчі проти київської «Оболоні». Гра відбувалася у рамках 6-го туру Української Прем’єр-Ліги. Голи забили півзахисники команди у компенсований час. Детальніше – дивіться у сюжеті

363
детальніше
ФК «Полісся» U-19 зіграв в нічию з київським ФК «Оболонь» U-19 з рахунком 2:2 (ВІДЕО)

1 вересня ФК «Полісся» U-19 зіграв внічию з київським ФК «Оболонь» U-19 2:2. Перший гол на 6 хвилині у ворота «вовків» забила команда противника. Після другого тайму житомиряни відігралися. За «вовків відзначились Терих та Кулмалієв. Найяскравіші моменти матчу дивіться далі

462
детальніше
«Полісся» розійшлось нічиєю з «Оболонню» — 1:1 (ВІДЕО)

«Полісся» розійшлось нічиєю з «Оболонню», тому боротиметься за лідерство в останньому турі Чемпіонату. Вчора команди зіграли матч у Києві. Рахунок – 1:1. Остаточний переможець визначатиметься 27-го травня