Підготовка до купального сезону та запобігання пожежам: у Бердичеві відбулось чергове засідання місцевої комісії ТЕБ та НС

У четвер, 28 травня, у приміщенні Бердичівської районної військової адміністрації відбулося чергове засідання місцевої комісії ТЕБ та НС. Захід пройшов під головуванням начальника Бердичівської районної військової адміністрації Людмили Димидюк. До роботи комісії також долучилися представники місцевих підрозділів ДСНС

68
детальніше
У Житомирі відбулось засідання обласної комісії ТЕБ та НС щодо ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в Коростені

Заслухали детальні доповіді від міського голови Коростеня Володимира Москаленка, очільника районної військової адміністрації Олега Рябого та начальника управління ДСНС області Дмитра Нікулеску. Детально розібрали поточну ситуацію в громаді

98
детальніше
У Бердичеві відбулося засідання комісії з питань ТЕБ та НС: розглянуто питання підготовки до весняно-літнього пожежонебезпечного періоду

25 лютого 2026 року під головуванням начальника Бердичівської районної військової адміністрації Людмили Димидюк відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій. У роботі взяли участь члени комісії – керівники структурних підрозділів районної військової адміністрації, представники підрозділів ДСНС та відповідальні посадові особи у сфері цивільного захисту

162
детальніше
Рішенням регіональної комісії ТЕБ та НС на Житомирщині вводяться тимчасові обмеження руху великовагового транспорту

У зв’язку з погіршенням погодних умов та задля безпеки учасників дорожнього руху на території області рішенням регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вводяться тимчасові обмеження руху великовагового транспорту

170
детальніше
Рішення місцевої комісії з питань ТЕБ і НС: обмежити споживання електроенергії — житомирянам, підприємствам, установам та організаціям усіх форм власності

Вуличне освітлення Житомира вночі переводиться в економний режим. Це пов’язано з атаками ворога на енергетичну інфраструктуру країни. Таке рішення прийняли на позачерговому засіданні місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

178
детальніше
У Житомирі відбулось засідання комісії ТЕБ та НС: обговорили заходи щодо посилення контролю за дотриманням вимог пожежної та техногенної безпеки

Заступник начальника Житомирської ОВА з питань взаємодії з правоохоронними органами Олександр Федько разом із керівниками структурних підрозділів ОВА, представниками профільних структур області взяли участь в онлайн-засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

147
детальніше
У Бердичеві внаслідок ворожого обстрілу постраждали кілька будинків та виробничі приміщення одного з приватних підприємств (ВІДЕО)

Сьогодні, 10 вересня, в Бердичеві під головуванням в.о. міського голови Богдана Коляди відбулося розширене засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Члени комісії заслухали доповіді представників комунальних підприємств, правоохоронних органів, працівників ДСНС та місцевих енергетичних служб

221
детальніше
У Бердичівській РВА відбулося засідання місцевої комісії ТЕБ та НС, де прийнято ключові рішення щодо безпеки жителів району

У середу, 15 січня, начальник Бердичівської районної військової адміністрації Людмила Димидюк провела засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. В ході зустрічі розглянули два важливі питання: організація укриття населення у захисних спорудах цивільного захисту та створення підрозділу добровільної пожежної охорони у Швайківській територіальній громаді

225
детальніше
Віталій Бунечко взяв участь у засіданні комісії з питань ТЕБ та НС, говорили про хімічне забруднення річки Сейм та наслідки отруєння

29 серпня начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко взяв участь у засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке відбулося під головуванням очільника Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) Андрія Даника. Основною темою зустрічі стала координація заходів для запобігання розповсюдженню шкоди від масштабного отруєння річки Сейм, яке стало результатом чергового акту екологічного терору з боку росії

334
детальніше
У Житомирі відбулось засідання Державної комісії з питань ТЕБ та НС, говорили про водозабезпечення населених пунктів в умовах повномасштабного вторгнення

21 грудня заступник начальника Житомирської обласної військової адміністрації з питань взаємодії з правоохоронними органами Олександр Федько, за дорученням начальника ОВА Віталія Бунечка, взяв участь у засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

335
детальніше
У Житомирській ОВА відбулося позачергове засідання обласної комісії ТЕБ та НС у зв’язку з нічною атакою російських окупантів

За дорученням начальника Житомирської ОВА його заступник з питань взаємодії з правоохоронними органами Олександр Федько виїхав на місце сьогоднішньої атаки території області російськими дронами-камікадзе та опісля провів позачергове засідання обласної комісії ТЕБ та НС щодо ліквідації наслідків обстрілів

340
детальніше
У Звягелі зберуть позачергову сесію на якій планують виділити кошти для допомоги потерпілим від ракетного удару

Сьогодні вночі о 3:20 ранку, внаслідок падіння уламків ракети місто Звягель зазнало руйнувань. На позачерговому засіданні комісії з питань ТЕБ та НС Звягельської міської ради розглядали питання ліквідації наслідків надзвичайної ситуації. В місті визначено НС місцевого рівня, військова адміністрація та міська влада працюють спільно

596
детальніше
На засіданні обласної комісії ТЕБ та НС прийняті рішення для подолання наслідків НС на півночі Житомирщини

6 квітня відбулося засідання обласної комісії ТЕБ та НС, на якому були прийняті рішення, спрямовані на подолання наслідків надзвичайної ситуації, що сталась на півночі нашої області

585
детальніше
Понад 60 учасників: у Житомирі провели змагання з п’ятиборства (ВІДЕО)

Відродження п’ятиборства. Змагання днями почалися у Житомирі й відкрили їх фехтуванням та лазерною стрільбою, опісля перейшли до плавання та бігу. Організатори розповідають, що діючих федерацій залишилося мало, але не полишають надії, що після Перемоги усі відновляться, адже питання патріотично-молодіжного виховання як ніколи на часі. Як пройшли змагання та про що мріють наші юні спортсмени — дивіться у сюжеті

773
детальніше
Фіналісти конкурсу «Житомире! Я люблю тебе» презентували свої відеофільми

У Житомирі фіналісти конкурсу «Житомире! Я Люблю тебе» презентували свої відео-роботи. Керівники проєктів розповіли про сам процес зйомок в умовах коронакризи, про набутий досвід та саму ідею короткометражки.

910
детальніше
Ліцей-інтернат, центр вертебрології та ДШВ: Дмитро Разумков відвідав Житомирщину

Житомир відвідав Дмитро Разумков. Голова Верховної ради України побував у обласному ліцеї-інтернаті для обдарованих дітей, обласному центрі вертебрології та реабілітації, приїздив і до славетної 95-ї окремої десантно-штурмової бригади. Привіз нагороди, отримав і пам’ятну відзнаку від військових із шевроном бригади

986
детальніше