У Житомирі оновили два будинки за програмою «Енергодім» (ВІДЕО)

У Житомирі два будинки на вулиці Шевченка стали прикладом масштабної енергомодернізації в межах програми «Енергодім». Тут оновили інженерні системи, утеплили будівлі та встановили сучасне обладнання. Як це вплинуло на мешканців і скільки їм вдається заощаджувати – дивіться у відео

133
детальніше
Підсумки Форуму для ОСББ у Житомирі: які фінансові інструменти доступні для модернізації багатоповерхівок

Прикладні питання енергостійкості, залучення коштів та впровадження сучасних технологій для модернізації багатоповерхівок обговорили у Житомирі під час Форуму для голів і членів правлінь ОСББ та керівників управляючих компаній. Йшлося про доступні фінансові інструменти — державні програми та кредити, зокрема можливості від Фонду енергоефективності й Фонду декарбонізації України, а також механізми забезпечення енергостійкості будинків

154
детальніше
У Житомирі ще три багатоквартирні будинки скористалося програмою «Енергодім»

Три будинки — один спільний дім: ще одна історія про зміни, тепло й спільну відповідальність. ОСББ «Героїв десантників» скористалося програмою «Енергодім» від Фонду енергоефективності. 60% вартості робіт компенсував Фонд, ще 10% — бюджет громади

203
детальніше
Два житомирські ОСББ, що скористалися програмою «Енергодім»

Вікна й двері в під’їздах замінені, система опалення збалансована, а мешканці — згуртовані навколо спільної справи. Ще про два житомирські ОСББ, що скористалися програмою «Енергодім» і довели: навіть старі будинки можуть змінюватися, якщо є ініціатива співвласників

157
детальніше
Понад 20 житомирських ОСББ отримають фінансування для енергомодернізації своїх будинків у рамках державної програми «Енергодім»

За цією програмою можна залучити кошти на утеплення будинків, встановлення ІТП, модернізацію систем гарячого водопостачання, встановлення автоматичних регуляторів температури повітря в приміщеннях, заміну віконних та дверних блоків

171
детальніше
ОСББ «Вулик-21» отримав нове життя завдяки програмі «Енергодім»

Спільні зусилля — гарні результати. Мешканці будинку ОСББ «Вулик-21» тепер житимуть в оновленому будинку. Вони завершили комплексну модернізацію в рамках програми «Енергодім» Фонду енергоефективності. Проєкт охопив 234 квартири 6-під’їздного будинку, якому вже понад 27 років

285
детальніше
«Енергодім»: що за програма, які суми відшкодування та як скористатися (ВІДЕО)

29 липня відновили прийом заявок за спрощеною процедурою по пакету «Б» програми «Енергодім» Фондом енергоефективності. У Житомирській ОВА розповіли як скористатися програмою та які суми відшкодування можна отримати. Детальніше – дивіться у відео

249
детальніше
Програма енергодім: Житомирські ОСББ модернізують будинки. Прогнозований результат — 40-50% економії енергоресурсів

Багатоквартирний будинок, що на вулиці Шевченка, 43, візуально виглядає як новобудова. Співвласники дев'ятиповерхівки скористалися програмою "Енергодім". Тепер вони не лише житимуть в модернізованому будинку, а й споживатимуть менше енергоресурсів та зможуть суттєво заощаджувати на комунальних платежах

319
детальніше
У Житомирі підписали енергоефективні меморандуми

Житомирська міська рада та фонд енергоефективності стали  партнерами щодо програми енергомодернізації багатоквартирних будинків «Енергодім». Підписали меморандум про співпрацю, щодо впровадження енергозбереження

647
детальніше