Начальник піротехнічного підрозділу ДСНС Житомирщини отримав державну нагороду — медаль «За бездоганну службу» ІІІ ступеня

За самовідданість, мужність та високий професіоналізм у виконанні професійних обов'язків відзнакою Президента України – медаллю «За бездоганну службу» III ступеня – нагороджений підполковник служби цивільного захисту Андрій Стрельбіцький, начальник частини піротехнічних робіт та гуманітарного розмінування аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Житомирській області

85
детальніше
Спортсмен з Житомира Ярослав Лавренюк здобув першу в історії України медаль на юніорських чемпіонатах світу зі скелетону

Перша в історії українська медаль на юніорських чемпіонатах світу зі скелетону. Ярослав Лавренюк став бронзовим призером світової першості серед юніорів (U20) у норвезькому Ліллехаммері

97
детальніше
Житомирські спортсмени привезли із Чемпіонату світу з веслування на човнах «Дракон» 6 медалей (ВІДЕО)

Українці вкотре продемонстрували свою незламність на Чемпіонаті світу з веслування на «Драконах». На легендарному човні, котрий потонувши дійшов до фінішу, були і житомиряни. Спортсмени вже повернулись додому та привезли 6 медалей. Наша знімальна група поспілкувалась із призерами

163
детальніше
Роман Петрук здобув бронзову медаль зі стрибків у висоту на Всесвітній літній Універсіаді

Як повідомляє Управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОВА, вихованець Житомирської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з легкої атлетики Роман Петрук в черговий раз увінчав свій виступ на міжнародній арені призовим результатом і здобув бронзову медаль зі стрибків у висоту на Всесвітній літній Універсіаді «FISU World University Games»

108
детальніше
Житомирські спортсмени вибороли 10 медалей на чемпіонаті України з легкої атлетики (ФОТО)

Вихованці ЖСДЮСШОР з легкої атлетики Житомирської обласної ради здобули 10 медалей на чемпіонаті України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2006 р.н. та молодші

124
детальніше
Лілія Павлюк виборола дві золоті медалі на Чемпіонаті України з рукопашного бою

За інформацією Управління національно-партіотичного виховання, молоді та спорту Житомирської обласної військової адміністрації, вихованка відділення з рукопашного бою ЖОДЮСШ «Динамівець» Лілія Павлюк на XXIII Чемпіонаті України з рукопашного бою стала дворазовою чемпіонкою

146
детальніше
У Житомирі нагородили 4 військових: 3 медалі «Захиснику Вітчизни» та Орден Богдана Хмельницького (ВІДЕО)

Кращі з кращих тримають оборону нашої країни. Серед них і житомиряни. 4-ох з них сьогодні відзначили державними нагородами. Солдати Василь Макарчук, Олександр Мельниченко, Дмитро Гуменюк – отримали медаль «Захиснику Вітчизни», майор Володимир Клименко – отримав Орден Богдана Хмельницького ІІІ ступеня

160
детальніше
Спортсмени області вибороли бронзові медалі на Чемпіонаті Європи (ФОТО)

4-5 листопада збірна України взяла участь у Чемпіонаті Європи – European Championship for Cadets, Juniors and Youth. Змагання відбувались у столиці Болгарії, Софії, за участі 502 спортсменів з 22 країн європейського континенту. Україну представляло 79 спортсменів

206
детальніше
Данило Зелінський та Ілля Андрєєв вибороли золоті медалі на чемпіонаті України з пара-карате (ФОТО)

Як повідомляє Управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОВА, спортсмени області вдало виступили на чемпіонаті України з пара-карате

267
детальніше
18-річна Ірина Бондар виборола 3 місце на Чемпіонаті світу: з якими проблемами зіштовхнулась (ВІДЕО)

Дві бронзи за два місяці. У Житомир повернулася призерка із вільної боротьби Ірина Бондар, це перші серйозні перемоги дівчини й вони могли бути ще кращими, втім їй завадили. Чому і що далі планує спортсменка — дивіться у сюжеті

222
детальніше
Очільницю Бердичівського району Людмилу Димидюк нагороджено медаллю «За сприяння Збройним Силам України»

Указом Міністра оборони України Олексія Рєзнікова від 12.08.2022 № 707 начальниця Бердичівської РВА Людмила Димидюк нагороджена відзнакою Міністерства оборони України. Медаль очільниці Бердичівського району урочисто вручили 31 серпня за участі працівників військової районної адміністрації та керівництва районної ради.

204
детальніше
Дівчина із Житомира стала першою, в історії області, призеркою, яка здобула медаль чемпіонату Європи зі стрільби з лука (ВІДЕО)

Ольга Хомутовська стала першою, в історії Житомирщини, призеркою, яка здобула медаль чемпіонату Європи зі стрільби з лука. Дівчині 19 і у цьому виді спорту вона усього кілька років та захопилася  ним ще у перше заняття. Довго готувалася до змагань, втім війна мало не перекреслила усі плани. Як відбувалася підготовка після початку повномасштабного вторгнення й історія спортсменки — дивіться у сюжеті

378
детальніше
Вихованці прикордонного загону підкорюють Україну та світ

Виживання, орієнтування та військово-патріотичні заходи. У Державному прикордонному загоні Житомирської області виховується понад 40 чемпіонів України, Європи та світу по рукопашному бою і козацькому двобію. Дітей навчають виживати у будь-яких умовах і виховують як справжніх патріотів своєї держави

842
детальніше
10-й ювілейний шаховий турнір відбувся в Житомирі

Учасники з усієї України, різного віку та з різними фізіологічними можливостями: у Житомирі відбувся ювілейний, вже 10-й відкритий чемпіонат ДЮСШ №1 із шахів. Перемогу здобув чернігівець Сергій Муха. Тривав чемпіонат упродовж 3-х днів, з обрахунком національного рейтингу за швейцарською системою 9 турів. Влаштовують чемпіонат за підтримки почесного президента федерації з шахів міста Житомира Олександра Рабіновича

762
детальніше
Стипендії міського голови отримали обдаровані школярі та талановиті викладачі

Відзначили таланти житомирських школярів та викладачів! Стипендіями міського голови, грамотами та медалями нагородили житомирян за здобутки в різних сферах: спорт, танці, творчість, наукова робота