У Житомирі вручили сертифікати на 25 тис. грн. та комплекти нової олімпійської форми Ярославу Лавренюку та його тренеру

Сьогодні, 11 квітня, начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко зустрівся та вручив сертифікати на 25 тисяч гривень разом з комплектами нової олімпійської форми срібному призеру Юнацьких Олімпійських зимових ігор Ярославу Лавренюку та його тренеру-батьку Сергію

57
детальніше
У Житомирі зустріли срібних призерів з баскетболу Всесвітніх літніх ігор Спеціальної Олімпіади 2023

Завершилася найбільша інклюзивна подія у світі —  Всесвітні Ігри Спеціальної Олімпіади в Берліні. Представники зі 190 країн світу, а це майже 7 тисяч спортсменів, 9 днів змагалися у 26 видах спорту

162
детальніше
Житомирські волейболістки – бронзові призерки України Вищої Ліги

Волейболістки житомирської команди «ЖДУ-Полісся» взяли участь у Чемпіонаті України з волейболу серед жінок. Спортсменки впевнено ввійшли у плей-офф, де вибороли бронзові нагороди

233
детальніше
Дівчина із Житомира стала першою, в історії області, призеркою, яка здобула медаль чемпіонату Європи зі стрільби з лука (ВІДЕО)

Ольга Хомутовська стала першою, в історії Житомирщини, призеркою, яка здобула медаль чемпіонату Європи зі стрільби з лука. Дівчині 19 і у цьому виді спорту вона усього кілька років та захопилася  ним ще у перше заняття. Довго готувалася до змагань, втім війна мало не перекреслила усі плани. Як відбувалася підготовка після початку повномасштабного вторгнення й історія спортсменки — дивіться у сюжеті

385
детальніше
Спортсмени з Житомира здобули золоту та срібну нагороди під час Кубку світу з кікбоксингу WAKO

Тренер та учень – два призера 26-го Кубку світу з кікбоксингу WAKO. До Житомира спортсмени привезли срібну та золоту медалі. Кожен з них провів 3 поєдинки і лише одному зовсім трошки не вистачило до перемоги. Однак відтепер про бійців з Житомирщини знають й закордоном. Із кікбоксерами поспілкувалась і наша знімальна група