В Оліївській громаді поліцейські організували до Дня захисту дітей турнір серед юнаків, грали в футбол, теніс та рибалили (ФОТО)

Вже традиційно 1 червня у світі відзначають Міжнародний день захисту дітей. Сьогодні — це свято набуло особливого значення, адже лише за офіційними цифрами росія починаючи з 24 лютого 2022 року вбила 484 дитини, поранення отримали 992 дитини, а зниклими безвісти вважаються 393 особи. Аби хоч трішечки відволікти дітвору від сьогоднішніх реалій, поліцейські організували турнір серед юнаків територіальних громад Житомирського району «Сильні духом». Сама гра відбувалася на території Оліївської громади

459
детальніше
Після півторамісячної перерви СДЮСШОР «Полісся» відновило тренування

З початку повномасштабного вторгнення росії в Україну життя на мить зупинилося. Зараз же ожили вулиці, почали повертатися люди, запрацював бізнес та потрохи до звичайного життя повертається спорт. Після півторамісячної перерви футболісти СДЮШОР «Полісся» знову вийшли на поле. Чим займалися увесь цей час і як живуть ті, хто виїхали закордон — дивіться у сюжеті

638
детальніше
«Полісся U19» останній матч першого кола завершив перемогою

Гравці «Полісся U19» провели заключний матч у сезоні 2021. На полі вони зустрілися із центром спорту «Фаворит» Київської області. Та впевнено вибороли перемогу з рахунком 2:0. Що чекає на команду далі та які завдання стоять на друге коло Чемпіонату, дивіться у сюжеті

570
детальніше
На «Спартак Арені» зустрілися «Полісся U-19» та київська ДЮСШ1 U-19: перемогли житомиряни

На Спартак Арені сьогодні зустрілися «Полісся U-19» та ДЮСШ1 U-19. Маючи багато моментів у першому таймі, житомирські футболісти голів не забили, але це не завадило їм відігратися у другому та вибороти перемогу у київських спортсменів